Sme novootvorená stredne veľká ekologická práčovňa a čistiareň. Disponujeme profesionálnym a kvalitným technologickým vybavením. Používame praciu chémiu od osvedčených dodávateľov, ktorá je šetrná k bielizni i životnému prostrediu.

Našim cieľom je poskytnúť klientom komplexnú službu prania a žehlenia bielizne vrátane odvozu a dovozu, taktiež byť špičkou v oblasti prania a čistenia odevov pre domácnosti.

Vyskúšajte naše služby pretože: "MY perieme, čistíme žehlíme, aby ste sa Vy mohli nerušene venovať svojmu biznisu alebo tomu, čo Vás baví."

Prečo sme sa rozhodli otvoriť prevádzku práčovne a čistiarne?

Kysucký región zaznamenal v posledných rokoch pozoruhodný rozvoj. Stále viac ľudí navštevuje tento krásny kraj, čo sa odráža aj vo vzrastajúcom dopyte po ubytovacích, stravovacích službách a tým pádom aj po ostatných obslužných činnostiach. Sami sme sem pred pár rokmi prišli na jednej strane ako "turisti", ale aj ako pracovníci na služobnej ceste, ktorí potrebovali služby práčovne a čistiarne. Pretože v kysuckom regióne takmer chýba tento typ služieb rozhodli sme sa zriadiť prevádzku a ponúkať služby prania bielizne a čistenia odevov a kobercov na vysokej kvalitatívnej úrovni s dobrou dostupnosťou a s ohľadom na životné prostredie. Umiestniť prevádzku v Krásne nad Kysucou sa nám videlo strategicky výhodné z hľadiska dostupnosti a taktiež rozmiestnenia prevádzok podobného zamerania v regióne.

Zberne odevov

Okrem prevádzky v Krásne nad Kysucou máme zriadené aj zberne odevov v Oščadnici a Makove.